NGK BPR6EVX-11 PLATINUM – PREMIUM TÄNDSTIFT
Key Features:
  • Lagerplats: Lagerplats Saknas
1 i lager
Artikel Nr NGK BPR6EVX-11
Lagerplats Lagerplats Saknas
Add to wishlist
Beskrivning
Högpresterande Platinum-stift för japanska och europeiska klassiker!
📋 PASSLISTA (BILMÄRKE & ÅRSMODELL)
Siffran -11 innebär att stiftet har ett förinställt gap på 1,1 mm, vilket är standard på många moderna insprutningsmotorer:
Bilmärke Årsmodell Modell Motor/Typ
Toyota 1987–1997 Corolla / Carina E 1.6i, 1.8i (4A-FE, 7A-FE)